We Care Where You Care
 

Bolton Czechia

Bolton Czechia, spol. s r.o. je dceřinou firmou skupiny Bolton Group, která je dynamicky rostoucí mezinárodní společností vyrábějící a uvádějící na trh širokou řadu vysoce kvalitních spotřebních výrobků, jež jsou přítomny ve více než 125 zemích světa.

Sortiment Bolton Group zahrnuje potraviny, drogistické produkty pro domácnosti, kosmetiku a výrobky určené pro péči o tělo, dále lepidla a potravu pro domácí zvířata (více informací naleznete v sekci „Bolton Group“).

Vlajkovou lodí Bolton Czechia v České republice a na Slovensku je Rio Mare, které nabízí rozmanitou škálu prémiových výrobků nejen z tuňáka, ale také z lososa nebo sardinek.

Potravinářské portfolio Bolton Czechia doplňují loupaná i krájená rajčata a rajčatové pyré Mutti, extra panenské olivové oleje Monini, citrónová a limetková šťáva LiMMi, pesto Arisi, balsamikové octy Ponti a tradiční japonská značka Kikkoman.

Drogistický sortiment zahrnuje produktovou řadu na úklid a údržbu toalet WC NET, aktivátor septiků WC NET a prací prostředky Omino Bianco.

Kosmetika je zastoupena gely a ubrousky na intimní hygienu Chilly intima a kosmetickou řadou Borotalco.